sort by
approximate search
1shortlisttitle datasearch history  
results search [or] ISN:0000000039868465 | 1 hits
Person
ISNI: 
0000 0000 3986 8465
Name: 
Veqilharxhi, Naum
Dates: 
1797-1846
Creation class: 
Language material
Titles: 
Ëvetarët e Naum Veqilharxhit transkriptimi dhe transliterimi
Naum P. Veqilharxhi--jeta, 1967:
Naum Veqilharxhi, ideologu i parë i Rilindjes Shqiptare, 1978:
Notes: 
Sources: