sort by
approximate search
1shortlisttitle datasearch history  
results search [or] ISN:000000004108829X | 1 hits
Person
ISNI: 
0000 0000 4108 829X
Name: 
Filip Shiroka
Filip Shiroka (Albanian writer)
Filip Shiroka (dichter uit Albanië (-))
Shiroka, Filip
Dates: 
1859-1935
Creation class: 
Language material
Text
Creation role: 
author
Related names: 
Vila, Besa
Titles: 
Zani i zemrës dhe shkrime të tjera
Notes: 
Sources: 
VIAF LC NSK WKD
BOWKER