sort by
approximate search
1shortlisttitle datasearch history  
results search [or] ISN:0000000057925646 | 1 hits
Person
ISNI: 
0000 0000 5792 5646
Name: 
Beriša Sali
Berisha, Sali
Berisha, Sali Ram
Sali Beriša
Sali Berisha (Albanian politician)
Sali Berisha (albanischer Politiker)
Sali Berisha (albansk politikar og kirurg)
Sali Berisha (albansk politiker och kirurg)
Sali Berisha (albansk politiker og kirurg)
Sali Berisha (albański polityk)
Sali Berisha (chirurg uit Albanië)
Sali Berisha (kryeministri i Shqipërisë)
Sali Berisha (politicien albanais)
Sali Berisha (político, cardiólogo y profesor albanés)
Sali Berisha (politico e medico albanese)
Σαλί Μπερίσα (Αλβανός πολιτικός)
Сали Бериша
Салі Беріша
სალი ბერიშა
Սալի Բերիշա
סאלי ברישה
سالي باريشا
سالی بریشا (جراح و سیاست‌مدار اهل آلبانی)
सली बेरिशा
살리 베리샤
サリ・ベリシャ
萨利·贝里沙
Dates: 
1944-
Titles: 
Berisha përmes kasandrave
Fjalime të kryetarit të opozitës, liderit të PD-së, zotit Sali Berisha në Kuvendin e Shqipërisë : janar 2002-prill 2005
Kundër komunizmit, "Jo" edhe Berishës! dhjetor ... 1995 or 1996:
Nano dhe Berisha, 1996:
Notes: 
Sources: