sort by
approximate search
1shortlisttitle datasearch history  
results search [or] ISN:0000000085687999 | 1 hits
Organisation
ISNI: 
0000 0000 8568 7999
Name: 
Albania Universiteti i Tiranës "Enver Hoxha"
Enver Hoxha Universiteti Tiranë
Enver Hoxha University Tiranë
Hoxha Universiteti Tiranë
Hoxha University Tiranë
Universiteti "Enver Hoxha" të Tiranës
Universiteti Enver Hoxha Tiranë
Universiteti i Tiranës "Enver Hoxha"
Universiteti Tiranës "Enver Hoxha"
Location / Nationality: 
Related names: 
Universiteti i Tiranës (see also from)
Universiteti Politeknik Tiranë (see also from)
Universiteti Shtetëror i Tiranës (see also from)
Universiteti Shtetëror Tiranë (see also from)
Universiteti Tiranë (see also from)
Titles: 
buletini i shkencave gjeologjike 1985 2
fjalori enc shqiptar
historia e arkitektures shqiptare
historia e shtetit dhe e se drejtes ne shqiperi
Notes: 
Sources: 
VIAF DNB LC NKC